Site integrator (1.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Add
ru: Добавить

en: Path
ru: Путь

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Roles
ru: Роли

en: Mode
ru: Режим

en: Merge
ru: Объединить

en: External
ru: Внешний

en: Filters
ru: Фильтры

en: Default language
ru: Язык по умолчанию

en: Default height
ru: Высота по умолчанию

en: Default width
ru: Ширина по умолчанию

en: Replace
ru: Заменить

en: Base URL
ru: Базовый URL

en: Drupal path
ru: Drupal путь

en: Services
ru: Службы

en: Local
ru: Локально

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Filter type
ru: Тип фильтра

en: Redirections
ru: Перенаправления
