Site integrator (1.0.0-beta2) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Path
sr: Путања

en: Roles
sr: Улоге

en: Mode
sr: Режим

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
