Site integrator (1.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: Edit
vi: Sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Roles
vi: Vai trò

en: Mode
vi: Chế độ

en: Merge
vi: Trộn

en: External
vi: Bên ngoài

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: Default language
vi: Ngôn ngữ mặc định

en: Default width
vi: Bề rộng mặc định

en: Replace
vi: Thay thế

en: Local
vi: Cục bộ

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Redirections
vi: Chuyển hướng
