Site Manager (1.1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Add site
hu: Helyszín hozzáadás

en: Sites
hu: Webhelyek
