Site Manager (1.1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: Edit
uk: Редагувати

en: Add site
uk: Додати сайт

en: Sites
uk: Сайти
