Site Manager (1.10.0-alpha3) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Sites
de: Websites

en: Optional description.
de: Optionale Beschreibung.

en: API Url
de: API-URL
