Site Manager (1.10.0-alpha8) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Edit
nl: Bewerken

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Add site
nl: Website toevoegen

en: Optional description.
nl: Optionele beschrijving.

en: Site Manager
nl: Sitebeheerder
