Site Manager (1.10.0-alpha10) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Edit
sk: Upraviť

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Add site
sk: Pridať stránku

en: Sites
sk: Stránky
