Site Manager (2.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Default
cy: Diofyn

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio
