Site Manager (2.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Label
fr: Libellé

en: Default
fr: Par défaut

en: Sort by
fr: Trier par

en: Changed
fr: Modifié

en: Apply
fr: Appliquer
