Site Manager (2.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Default
id: Bawaan

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Changed
id: Berubah

en: Apply
id: Terapkan

en: Asc
id: Urutan turun
