Site Manager (2.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Reset
ja: リセット

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Changed
ja: 変更済

en: Apply
ja: 適用

en: Asc
ja: 昇順
