Site Manager (2.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Reset
ro: Resetează

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Changed
ro: Schimbat

en: Apply
ro: Aplică

en: Asc
ro: Ascendent
