Site Manager (2.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Changed
tr: Değişti

en: Apply
tr: Uygula

en: Asc
tr: Artan
