Site Manager (2.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
