Site Manager (2.0.0-beta15) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Apply
bg: Търси
