Site Manager (2.0.0-beta15) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Reset
da: Gendan

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Step 1
da: Trin 1

en: Step 2
da: Trin 2

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Changed
da: Ændret

en: Apply
da: Udfør

en: Asc
da: Stigende
