Site Manager (2.0.0-beta15) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
