Site Manager (2.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Reset
fi: Palauta

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Apply
fi: Käytä
