Site Manager (2.0.0-beta3) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Sites
lv: Vietnes
