Site Manager (2.0.0-beta3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk
