Site Manager (2.0.0-beta4) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti
