Site Manager (2.0.0-beta4) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Label
pt: Etiqueta

en: Default
pt: Por defeito

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Changed
pt: Alterado

en: Apply
pt: Aplicar
