Site Manager (2.0.0-beta4) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: Sites
sk: Stránky

en: Asc
sk: Vzostupne
