Site Manager (2.0.0-beta5) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Asc
ar: تصاعدي
