Site Manager (2.0.0-beta5) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Apply
fa: تایید

en: Asc
fa: صعودی
