Site Manager (2.0.0-beta5) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો
