Site Manager (2.0.0-beta5) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Reset
he: איתחול

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Asc
he: סדר עולה
