Site Manager (2.0.0-beta5) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Default
ht: Pa defo

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
