Site Manager (2.0.0-beta5) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Default
nl: Standaard

en: Step 1
nl: Stap 1

en: Step 2
nl: Stap 2

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Asc
nl: Oplopend

en: Optional description.
nl: Optionele beschrijving.

en: Site Manager
nl: Sitebeheerder
