Site Manager (2.0.0-beta5) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен
