Site Manager (2.0.0-beta5) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Reset
uk: Скинути

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Step 1
uk: Перший крок

en: Step 2
uk: Другий крок

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Changed
uk: Змінено

en: Apply
uk: Застосувати

en: Sites
uk: Сайти

en: Asc
uk: Зрост
