Site Manager (2.0.0-beta6) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Reset
be: Скінуць

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
