Site Manager (2.0.0-beta6) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Step 1
gl: Paso 1

en: Step 2
gl: Paso 2

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar
