Site Manager (2.0.0-beta6) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Reset
hr: Poništi

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
