Site Manager (2.0.0-beta6) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Reset
ru: Сбросить

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Step 1
ru: Шаг 1

en: Step 2
ru: Шаг 2

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Changed
ru: Изменение

en: Apply
ru: Применить

en: Asc
ru: По возрастанию
