Site Manager (2.0.0-beta6) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி
