Site Manager (2.0.0-beta6) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Asc
vi: Tăng dần
