Site Manager (2.0.0-beta8) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Default
az: Susmaya görə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir
