Site Manager (2.0.0-beta8) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Reset
jv: Baléknā

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Asc
jv: Urut Maju
