Site Manager (2.0.0-beta8) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Reset
pl: Resetuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Step 1
pl: Krok 1

en: Step 2
pl: Krok 2

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Asc
pl: Rosnąco
