Site Manager (2.0.0-beta8) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Reset
sv: Återställ

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Changed
sv: Ändrad

en: Apply
sv: Applicera

en: Sites
sv: Webbplatser

en: Asc
sv: Stigande
