Site Manager (2.0.0-beta8) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Sites
ug: تور بەتلەر
