Site Manager (2.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Label
de: Beschriftung

en: Default
de: Standard

en: Step 1
de: Schritt 1

en: Step 2
de: Schritt 2

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Changed
de: Geändert

en: Apply
de: Anwenden

en: Sites
de: Websites

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Optional description.
de: Optionale Beschreibung.
