Site Notifications (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Custom
ca: Personalitzat

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos
