Site Notifications (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Custom
gl: Personalizado

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
