Site Notifications (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
