Site Notifications (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Custom
ja: カスタム

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Notifications Settings
ja: 通知の設定
