Site Notifications (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
