Site Notifications (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Custom
ku: درووستکراو

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
